>
Obiekt Na sprzedaż, Miastko, 0 pok., 11 250 m2
 
Numer oferty: 192 (Lu/67)
Zdjęcia nieruchomości
Lokalizacja
Województwo: pomorskie
Miasto: Miastko
Dzielnica:  
Ulica:  
Obiekty w okolicy
 
Dane podstawowe
Cena:
2 950 000 zł [ 262,22 zł / m2 ]
Powierzchnia:
11 250,00 m2
Typ oferty
Na sprzedaż
Dla niepełnosprawnych: Nie
Opis oferty
Przedmiotem sprzedaży jest Ośrodek Wypoczynkowy usytuowany zaledwie 5 km od Miastka i 55 km od Słupska nad jeziorem! Na 3-ch hektarach lasu znajduję się część hotelowa ze stołówką na 150 miejsc, kawiarnią i pokojami. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się 12 domków 2-7 osobowych.
Obiekt dysponuje 142 miejscami noclegowymi - w pawilonie hotelowym oraz domkach drewnianych. Pokoje i domki są z łazienkami. W części hotelowej na parterze jest 9 pokoi 2- osobowych, na piętrze jest 12 pokoi 2-5 osobowych i 1 pomieszczenie, gdzie znajduje się wyjście awaryjne. Na drugim piętrze mieści się 8 pokoi 2- osobowych, kawiarnia i stołówka. Na terenie ośrodka znajduje się również bilard, plac zabaw, boiska sportowe, ping-pong, parking strzeżony, wypożyczalnia sprzętu wodnego, kąpielisko.
W pokojach na podłodze znajduje się wykładzina PCV, w niektórych terakota, ściany są pomalowane. W domkach jest częściowo linoleum, terakota, panele, na ścianach boazeria lub ściany są pomalowane. Łazienki w glazurze i terakocie, niektóre w panelach.
Ogrzewanie elektryczne i etażowe. Woda ciepła z pieca olejowego.
Okna częściowo wymienione na PCV.

Ośrodek leży nad jeziorem, jednym z atrakcyjniejszych akwenów Pojezierza Pomorskiego. Jest to idealne miejsce dla wytrawnych żeglarzy, wędkarzy, grzybiarzy i kajakarzy oraz miłośników wypoczynku nad wodą. W sezonie letnim przyjmowane są kolonie. Obiekt posiada zamówienia imprez tj wesela do końca roku 2011.
Kubatura - 11250 m3 (część hotelowa).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży!
Kontakt w sprawie oferty
W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

Adres biura:
Profersjonalne Biuro Nieruchomości - Oddział 2
ul. nazwa ulicy, 00-000 Szczecin
telefon: 91 000 00 00, fax: 91 000 00 00

Makler odpowiedzialny za tę ofertę:
Emilia
tel. 000 000 000, email: emilia@media-projekt.pl
Zapytaj o ofertę
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub chcielibyście Państwo zadać nam dodatkowe pytania, lub chcielibyście złozyć ofertę cenową uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie do nas wiadomości.
* Pola zaznaczone gwiazdką (*) należy wypełnić.

Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny za transakcję:
Jan Kowalski
numer licencji: 0000